Styromix®

K čemu STYROMIX® slouží

Charakteristika

STYROMIX® je speciální polystyrenová směs se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. Směs je lehce čerpatelná a díky svým vlastnostem je schopna vyplnit všechny prostory bez vzduchových mezer. Litý polystyren STYROMIX® vytváří homogenní izolační vrstvu kolem všech inženýrských sítí v konstrukci budov (vzduchotechnika, topení, voda, elektřina apod.). Lehce se niveluje a vytváří dokonalý podklad pro nosné podlahové vrstvy jako jsou MIXFLOOR® (anhydritový litý potěr) a FLOORCEM® (cementový litý potěr).

Jednoduchá aplikace

Využití

STYROMIX® lze použít zejména jako vyrovnávací, tepelně izolační a podkladní vrstvu pod potěry. STYROMIX® lze také využít k izolaci plochých střech jako náhradu za deskový polystyren, jako lehkou výplň pro klenbové stropy, izolační zásyp dutin, izolaci podkroví atd.

FAQ

Nejčastější otázky

Výhody

Rychlý nárůst pevnosti, nízká objemová hmotnost, vysoká zatížitelnost, velmi dobrá zpracovatelnost. Při používání litého polystyrenu STYROMIX® nevznikají žádné zbytky na stavbě. Vždy je vyrobeno pouze takové množství, které se následně uloží do konstrukce.

Ekologický

Nevznikají žádné odpady z prořezů deskového polystyrenu. Naopak, EPS granulát pro výrobu litého polystyrenu STYROMIX® je vyroben ze zbytků polystyrenu, které by jinak skončili na skládce a zbytečně zatěžovaly životní prostředí.

Napište nám

Poptávka služeb

Bezplatnou a nezávaznou nabídku Vám vypracujeme dle Vašich individuálních potřeb. Cenová nabídka a zaměření zdarma.

Mám zájem o: